Sada čínských silikonových baněk pro masáž těla - mix barev

353 Kč –19 %
65mEpol pl Banki chinskie silikonowe zestaw masazer ciala 4103 1
353 Kč –19 % 283 Kč 234 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Baleno ekologicky
Baleno ekologicky
do použitých krabic
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Sada čínských silikonových baněk pro masáž těla

Čínské baňkování je technika ze skupiny akupunktury. Manipulace s nimi v akupresurních bodech umožňuje největší efektivitu léčby díky specifické stimulaci příslušných mozkových center. Pozitivního efektu používání čínského baňkování však lze dosáhnout i bez znalosti klasických bodů. Souvisí to mimo jiné s jeho lokálním účinkem, stimulací a rozšířením cév, lokálně baňkování zlepšuje krevní oběh, způsobuje prohřátí a zlepšuje průtok lymfy lymfatickými cévami.

Působí na nervové zakončení – baňkování zlepšuje nervovou regulaci reflexních reakcí v rámci určitého segmentu těla, což má relaxační účinek.

Má významný vliv na obranyschopnost organismu – pod vlivem podtlaku dochází k lokálnímu výronu krve z cév (pod ampulkou většinou vznikají modřiny); krev, která se nachází v extravaskulárním prostoru, je buňkami imunitního systému považována za cizí těleso, stimuluje množení fagocytárních buněk a zvyšuje připravenost organismu bránit se v případě infekce, toxických látek nebo jiných hrozeb. Čínské baňkování má všestranný účinek a lze jej použít na různé neduhy a nemoci. Čínské baňkování může být například prvkem léčby hypertenze, bolesti šíje, kloubů, chřipky nebo poruch potence. Způsob použití baňkování závisí také na typu onemocnění, může to být například masáž nebo aplikace na pokožku jako tradiční baňkování.

Čínská bublina se snadno používá , ale vyžaduje dovednost. Nedoporučuje se všem lidem, například pokud má člověk problémy se srážlivostí krve, neměl by tento typ léčby podstupovat. Baňkování se také nedoporučuje těhotným ženám a malým dětem.

Provádění čínské baňkové masáže vyžaduje řádnou přípravu osoby podstupující léčbu. Omytá pokožka je zvlhčená. Tělo můžete také předehřát , například teplou koupelí nebo vtíráním esenciálních olejů. Poloha masírované osoby by měla být pohodlná. Po dokončení ošetření očistěte žárovky dezinfekčním roztokem , nenamáčejte je ve vodě.

Sada navíc obsahuje velmi užitečný anticelulitidní masážní přístroj , který podporuje krevní oběh a oddaluje proces stárnutí pokožky.

Při systematickém používání pomáhá v boji proti celulitidě v celém těle.

Díky gumovým výstupkům podporuje lymfodrenáž a stimuluje energetické body na těle.

Před masáží se doporučuje namazat pokožku olivovým olejem, který masáž velmi podpoří.

  • Materiál: silikon, plast, guma
  • Barva: růžová, zelená, modrá - NENÍ MOŽNÝ VÝBĚR BARVY!!!
  • Velikost: viz. obrázek

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Vysoce kvalitní sada čínských baňkových šálků

4 bublinky

? Anticelulitidní masážní přístroj

Snadné použití

Materiál: silikon, plast, guma

Skladovací taška

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: