Pěnový meč (smíšené barevné rukojeti) 74 cm - 1 ks

80 Kč –13 %
Pěnový meč (smíšené barevné rukojeti) 74 cm - 1 ks
80 Kč –13 % 69 Kč 57 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Probuďte bojovníka v sobě nebo ve svých dětech s tímto bezpečným a zábavným pěnovým mečem, který měří celkovou délku 74 cm. Ideální pro kostýmové party, rekvizity do divadelních her, nebo prostě jen pro hodiny zábavy v zahradě, tento pěnový meč nabízí skvělou formu fyzické aktivity a kreativní hry pro děti i dospělé

Detailní informace

Baleno ekologicky
Baleno ekologicky
do použitých krabic
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Meč pěnový, 74 cm - 1 ks

Tento meč je vyroben z měkké, ale odolné pěny, která je dostatečně bezpečná pro vzrušující hru bez rizika zranění. Vyrobený s myšlenkou na bezpečnost, tento meč je ideální pro malé rytíře a válečníky, kteří si chtějí užít dobrodružství bez nebezpečí skutečné oceli.

Rukojeť meče je k dispozici v různých barevných variantách, takže si můžete vybrat svůj oblíbený nebo barevně koordinovat s kostýmem. Barvy jsou živé a atraktivní, což dělá meč nejen bezpečnou hračkou, ale také stylovým doplňkem pro každého malého válečníka.

Produkt je dodáván jako 1 ks a je vhodný pro děti od určitého věku (doporučený věk by měl být uveden výrobcem). Ujistěte se, že i při bezpečné hře s pěnovými meči dohlížíte na děti, aby se zabránilo jakémukoli nebezpečí.

Ať už pro rodinné oslavy, dětské narozeninové party nebo jen pro odpoledne plné představivosti a dobrodružství, tento pěnový meč je dokonalým nástrojem pro rozvoj tělesné koordinace a fantazie. Buďte připraveni na epické bitvy a nezapomenutelné zážitky s naším pěnovým mečem!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: