Čínské vakuové baňky, na celulitidu, baňkování - sada 12 ks

201 Kč –19 %
yLNppol pl Banki chinskie prozniowe bezogniowe cellulit 12szt 1813 1
201 Kč –19 % 161 Kč 133 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Baleno ekologicky
Baleno ekologicky
do použitých krabic
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Čínské vakuové baňky, na celulitidu, baňkování - sada 12 ks

Čínské baňkování je technika ze skupiny akupunktury. Manipulace s nimi v akupresurních bodech umožňuje největší efektivitu léčby díky specifické stimulaci příslušných mozkových center. Pozitivního efektu používání čínského baňkování však lze dosáhnout i bez znalosti klasických bodů. Souvisí to mimo jiné s jeho lokálním účinkem, stimulací a rozšířením cév, lokálně baňkování zlepšuje krevní oběh, způsobuje prohřátí a zlepšuje průtok lymfy lymfatickými cévami.

Má významný vliv na obranyschopnost organismu – pod vlivem podtlaku dochází k lokálnímu výronu krve z cév (pod ampulkou většinou vznikají modřiny); krev, která se nachází v extravaskulárním prostoru, je buňkami imunitního systému považována za cizí těleso, stimuluje množení fagocytárních buněk a zvyšuje připravenost organismu bránit se v případě infekce, toxických látek nebo jiných hrozeb. Čínské baňkování má všestranný účinek a lze jej použít při různých neduzích a nemocech . Čínské baňkování může být například součástí léčby hypertenze, bolesti šíje, kloubů, chřipky nebo poruch potence . Způsob použití baňkování závisí také na typu onemocnění, může to být například masáž nebo aplikace na pokožku jako tradiční baňkování. Samozřejmě, že čínská bublina se snadno používá , ale vyžaduje dovednost. Čínské baňkování se nedoporučuje všem lidem, například pokud má člověk problémy se srážlivostí krve, neměl by tento typ léčby podstupovat. Baňkování se také nedoporučuje těhotným ženám a malým dětem.

Provádění čínské baňkové masáže vyžaduje řádnou přípravu osoby podstupující léčbu. Omytá pokožka je zvlhčená . Tělo můžete také předehřát, například teplou koupelí nebo vtíráním esenciálních olejů . Poloha masírované osoby by měla být pohodlná. Po dokončení ošetření očistěte žárovky dezinfekční kapalinou, nenamáčejte je ve vodě.

  • Materiál: plast
  • Barva: transparentní
  • Velikost: viz. obrázek
  • Obsah balení: balení obsahuje 12 ks

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

? Vysoce kvalitní sada čínských baňkových šálků

Snadné použití

6 magnetických hrotů namontovaných v žárovkách

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: