Čínské elektrické vakuové baňky, bez ohně, baňkování

479 Kč –19 %
IWShpol pl Banki chinskie bezogniowe prozniowe elektryczne 3837 2
479 Kč –19 % 384 Kč 317 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Baleno ekologicky
Baleno ekologicky
do použitých krabic
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Čínské elektrické vakuové baňky, bez ohně, baňkování

Čínské baňkování je technika ze skupiny akupunktury. Manipulace s nimi v akupresurních bodech umožňuje největší efektivitu léčby díky specifické stimulaci příslušných mozkových center. Pozitivního efektu používání čínského baňkování však lze dosáhnout i bez znalosti klasických bodů. Souvisí to mimo jiné s jeho lokálním účinkem, stimulací a rozšířením cév, lokálně baňkování zlepšuje krevní oběh, způsobuje prohřátí a zlepšuje průtok lymfy lymfatickými cévami.

Působí na nervové zakončení – baňkování zlepšuje nervovou regulaci reflexních reakcí v rámci určitého segmentu těla, což má relaxační účinek.

Má významný vliv na obranyschopnost organismu – pod vlivem podtlaku dochází k lokálnímu výronu krve z cév (pod ampulkou většinou vznikají modřiny); krev, která se nachází v extravaskulárním prostoru, je buňkami imunitního systému považována za cizí těleso, stimuluje množení fagocytárních buněk a zvyšuje připravenost organismu bránit se v případě infekce, toxických látek nebo jiných hrozeb. Čínské baňkování má všestranný účinek a lze jej použít na různé neduhy a nemoci. Čínské baňkování může být například prvkem léčby hypertenze, bolesti šíje, kloubů, chřipky nebo poruch potence. Způsob použití baňkování závisí také na typu onemocnění, může to být například masáž nebo aplikace na pokožku jako tradiční baňkování.

Provádění čínské baňkové masáže vyžaduje řádnou přípravu osoby podstupující léčbu. Omytá pokožka je zvlhčená . Tělo můžete také předehřát, například teplou koupelí nebo vtíráním esenciálních olejů . Poloha masírované osoby by měla být pohodlná. Po dokončení ošetření očistěte žárovky dezinfekční kapalinou, nenamáčejte je ve vodě.

  • Materiál: silikon, plast, guma
  • Barva: transparentní
  • Velikost: viz. obrázek
  • Obsah balení: balení obsahuje 12 ks

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

? Včetně elektrického čerpadla

? Vysoce kvalitní sada čínských baňkových šálků

Snadné použití

12 kusů

6 různých velikostí

Napájení na baterie

? Nabíjení pomocí MicroUSB kabelu

? Výkon: 5W

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: